Про сайт

Тут власні матеріали, в яких відображені власні висновки, підсумки. Починався він із спроб опанування платформи ZeroNet, де зараз й публікується.

 

Зміст

Цей сайт в загальному Інеті

Поточний сайт доступний через наступні "вікна" або шлюзи в звичайному інтернеті:

Перелік Gate-серверів можна взяти із ZeroProxies.bit.

Інтернет радіостанції

Зібрав цікаві інтернет радіостанції, що мені особисто подобаються. Стислий опис та своє ставлення до них. Перейшов в останній час саме до інтернет радіостанцій, бо загальні слухати не цікаво.

Події

Стисло про події, що відбуваються з блогом. Започаткован був як дослідницький проект, тому багато змінюється. Іноді докоренно.

Сб 02.04.2016

Додав нову публікацію. Реструктурвав головну сторінку.

Чт 31.03.2016

За мотивами дискусії щодо ведення стрічки новин українською, зробив її простий приклад: Дайджест новин Запоріжжя. Хотілось би довести, що для того щоб в сьогодняшний час публікувати не потрібно дозволів, потрібно мати тексти (контент), що цікавий суспільству.

Вт 29.03.2016

Реорганізована головна сторінка сайту. Додан розділ ZeroNet для читача. Доопрацьовано читання даних трека з вбудованого елемента в документі.

Опробовано публікувати із меню керування сайтом.

Пн 28.03.2016

Спробував мапу режимі оффлайн. Все працює. Відкорегував деякі файли. Хотів доопрацювати мапу, не вситачило документації. Найближчий ТОДО:

Нд 27.03.2016

Оновив дизайн сайту, змінив схему кольорів. Оптимізував таблицю стілей. Об'єднав галерею світлиy із мапою. Поки не має зв'язку між світлинами й очками треку, де вони були зроблені. Тайли мапи завантажуються локально, додані космознімки. Тобто мапа повністю оффлайн. Давно мріяв таку зробити. Відключено кешування, тк все одно тйлли локально зберігаються.

Чт 24.03.2016

Додав візуалізацію трека з покатушки. Трек, скрипти для його відображення на сайті, тобто будуть завантажені на вузол. Окрім тайлов мапи, вони з інтернету. Пок не знайшов спосіб задавати декілька джерел тайлів для бібліотеки. Працює доволі хутко :-)

Оновився до останнбої версії 1060. Все одно залишаєтьс помилка з розділенням соекету при публікації сайту. Щоб опублікувати сайт, потрібно вузол зупинити. Потім знов стартувати. Помітив, що пр публікації зміни сприймають тільки 7 з 20 серверів, що позначені в ПЗ.

Вт 22.03.2016

Треба подивитись https://safenetwork.org/ Ще одна Р2Р мережа. Пишуть, що повністтю децентралізована, має вбудований механізм пошуку файлів через DHT.

На іншому вузлі врешті побачив як працює опція optional (вказується в файлі content.json). Ці файли на вузли завантажуються лише тоді, коли до них був від браузера запит до вузла на їх отримання. Наслідком цього є сповільнення відкриття сторінки, та те що доступність та швдкість отримання файлів залежить від доступності вузла-публікатора.

Пн 21.03.2016

Зарєструвався сьогодні на ZeroID. Обрав собі логін: alfur. Додали як: web/alfur@zeroid.bit. Пишуть, що "Now you can directly interact with every site, that accepts zeroid.bit users!" Поки не зрозумів для чого це. Спрацювало на сайті New Zero Site" пройшов таким чином аутентифікацію та додав свій сайт до переліку нових. Така собі дошка оголошень нових сайтів. Подивлюсь, чи додало мені це нових користувачів. Зараз мій сайт відстежують 20 вузлів. Цей сайт публікує нові, що зявляються в мережі.

Пройшло більш ніж півдоби. Кількисть підписаних вузлів зовсім не збільшилась. Та й мереж на поточний час не дуже велика.

Цікаво, знайшов великий сайт в мережі Bluish Coder розміром 815МБ. Ось тут доступний по звичайному посиланні. Виявилась великий недолік ZeroNet -- поки не завантажить весь сайт, нічого не відображається. Встановлен ліміт на завантаження в 10 МБ. Його можна збільшити, але це не вихід.

Оновив сьогодні сайт. Додав сторінку із світлинами з покатушки. Пробував зробити каскадне завантаження, тобто рознести по теках файли із своїми content.json щоб оновлювалось скоріше. Не вийшло, все одно -- використовується єдиний файл. Галерея на скору руку, але начебто працює.

Поекспериментував із конвертацію зображень у формат webp. Використовував інтрументарий від Google. Відмовився: 1) розімір більший ніж у звичайного jpeg після оптимізатора. Використовую Riot. 2) не во всіх бразурах відображається, треба ще бібліотеки на сторінку підключати.

Нд 20.03.2016

Змінена структура сайту. Деякі розділи відкореговані. Додана розділ з книжками. Став додавати розділи, над якими планую працювати. Своєріний TODO перелік.

Книжки

Знайшов на просторах тинету начеб-то книжку (рос.) голови АП пана Б. Ложкіна "Четвертая республика: Почему Европе нужна Украина, а Украине — Европа". Чи саме це вона, не знаю... Тут доопрацьована версія, таким чином щоб інтегрувалось із остальнм контентом. Додана навігація.


This page is a snapshot of ZeroNet. Start your own ZeroNet for complete experience. Learn More